Jakość

Uważamy, że łazienka jest pomieszczeniem, w którym szczególnie istotna jest harmonijna aranżacja wnętrza – gwarantuje ona dobre samopoczucie na cały dzień. Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta drewnianych mebli i szafek łazienkowych, cechujących się doskonałym wykonaniem oraz eleganckim stylem. Wnętrze łazienki jest narażone na działanie wilgoci i wody, dlatego w produkcji udostępnianych mebli łazienkowych wykorzystano innowacyjne technologie oraz odporne na uszkodzenia materiały. Prezentujemy dowody na to, że nasz asortyment jest gwarantem komfortowego i funkcjonalnego użytkowania. Nowoczesny design, oparty na najnowocześniejszych trendach stosowanych w architekturze wnętrz, sprawia, że polecane drewniane meble i szafki łazienkowe spotykają się z uznaniem wielu Klientów z Warszawy, Wrocławia i innych polskich miast.

KOLEKCJA NOWOCZESNA

 

W produkcji mebli i szafek łazienkowych, wchodzących w skład kolekcji nowoczesnej, wykorzystano przede wszystkim płyty HDF i MDF. Dla zapewnienia odpowiedniej ochrony przed wilgocią, prezentowany asortyment wykończony jest ekologicznym lakierem wodoodpornym. Zarówno zewnętrzna, jak i wewnętrzna powierzchnia mebli łazienkowych zabezpieczona została dodatkową powłoką lakierniczą. Szafki posiadają konstrukcję ramową z podwójnymi ścianami bocznymi (grubość ścianki bocznej wynosi 4 cm, dzięki czemu całość jest bardzo stabilna i mocna) oraz pełną ścianę tylną, w której samodzielnie można wykonać otwór na przyłącza. Wszystkie meble do łazienki składane są bezpośrednio na taśmie produkcyjnej, dzięki czemu komplety dostarcza się do Klienta w całości – jedyne elementy, które należy dodatkowo zamontować, to lustro oraz uchwyty do szuflad. Zastosowanie lakieru Auto-Paint oraz dodatkowej substancji wodoodpornej jest gwarantem nieprzepuszczalności wody.
Wykorzystanie w udostępnianych meblach i szafkach łazienkowych innowacyjnych rozwiązań technologicznych w zakresie montażu fabrycznego pozwala na funkcjonalne i wieloletnie użytkowanie. Okucia drzwi i szuflad wyposażone są w funkcję cichego domykania. Na specjalne życzenie Klienta montujemy także w szufladach samodomykający mechanizm SOF-CLOSING – koszt tej usługi wynosi około 130 zł (kwota ta dotyczy jednej szuflady).
Udostępniamy standardowe okucia firmy Blum. Prezentowane meble i szafki łazienkowe posiadają nóżki i stópki, które są wyprodukowane z aluminium, cechującego się matowym wykończeniem. Końcówki tych elementów wykonane są z tworzywa sztucznego.

KOLEKCJA KLASYCZNA


Szafki do łazienki o wzornictwie klasycznym wyprodukowane są w całości z drewna. W zależności od modelu, wykonane zostały z drewna różnych gatunków. Jesteśmy przekonani, że dzięki szafkom i meblom łazienkowym tej linii będą się Państwo mogli cieszyć niepowtarzalną i zgodną z indywidualnymi oczekiwaniami aranżacją nawet najbardziej nietypowych wnętrz. Kolekcje Aosta, Canelli, Cortanze nablatowa, Sue i Arlene wyprodukowane zostały z brzozy, w pozostałych kompletach wykorzystano olchę i dębinę.
Szkieletowa konstrukcja prezentowanych drewnianych mebli łazienkowych jest gwarantem stabilności oraz trwałości.  Wszystkie elementy zestawów są starannie wyszlifowane, a także zabejcowane na odpowiedni kolor. Wykorzystanie w produkcji drewnianych mebli łazienkowych dwuskładnikowego lakieru poliuretanowego jest gwarantem doskonałego zabezpieczenia przed działaniem wody.
Niezawodny montaż sprawia, że na zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni szafek łazienkowych powstaje powłoka, umożliwiająca ukrycie połączeń pomiędzy poszczególnymi elementami zestawów. Rozwiązanie takie zastosowano także w przypadku szuflad. Nóżki każdej szafki do łazienki, w miejscu styku z podłogą, wyposażone są w nakładki ze sztucznego tworzywa. Okucia takich modeli, jak Aosta, Canelli, Cortanze, Sue, posiadają wspomniany wcześniej system SOFT-CLOSING, a w pozostałych zestawach zamontowano tradycyjne zawiasy. Oferowane meble i szafki drewniane posiadają też szuflady na prowadnicach łożyskowanych, jedynie w komplecie o kolorze ciemnobrązowym nie zastosowano mechanizmu cichego domykania. Na nóżkach poszczególnych elementów każdego kompletu umieszczono plastikowe podkładki, które oddzielają drewniane materiały od podłogi.


SYSTEM AUTOPAINT


System ten jest powszechnie używany przy lakierowaniu aut. Technika Auto-Paint polega na zastosowaniu podkładu, a następnie warstwy wysoko gatunkowego lakieru. Całość wygrzewana jest w piecu, dzięki czemu powstaje powłoka perfekcyjnie zabezpieczająca płytę oraz blaty przed wilgocią. Dzięki wykorzystaniu tego systemu w prezentowanych szafkach i meblach łazienkowych, każdy komplet cechuje się wysoką odpornością na zarysowania i przebarwienia. Funkcjonalne i wygodne użytkowanie udostępnianego asortymentu doceniło już wielu mieszkańców Warszawy, Wrocławia lub Poznania.


BLATY

Blaty z hartowanego szkła
Oferujemy Państwu blaty mebli łazienkowych, które zostały wykonane z hartowanego szkła i mają grubość 16 mm. Starannie wyprofilowanie i wyszlifowanie krawędzi pozwalają na praktyczne i komfortowe użytkowanie. Meble łazienkowe zostały pokryte laminatem w kolorze białym lub czarnym w sposób, umożliwiający oddawanie koloru na wierzchnią stronę blatu.

Blaty ze sztucznego kamienia
W naszej ofercie znajdują się także blaty wykonane z sztucznego kamienia – Acrylic’u. Zastosowanie tego mineralno-akrylowego materiału, który wyglądem i wagą przypomina naturalny kamień, jest gwarancją wysokiej wytrzymałości. Meble i szafki łazienkowe, przy produkcji których zastosowano Acryli’c, są też odporne na przebarwienia, chemikalia oraz działanie wilgoci. Wykorzystanie sztucznego kamienia zapewnia łatwą pielęgnację poszczególnych elementów zestawów.

Blaty z marmuru i granitu
Prezentujemy blaty z marmuru i granitu. Elementy szafek do łazienki wykonane z naturalnego kamienia, polerowane są na wysoki połysk. Prezentowany asortyment posiada frezowane krawędzie(półokrągłe,wykończenie ćwierć wałkiem wymaga dopłaty uzależnionej od wielkości blatu) ), a na czas transportu zabezpieczany jest impregnatem. Po samodzielnym zamontowaniu marmurowych blatów zalecamy dodatkowo zastosowanie ogólnodostępnych środków, przeznaczonych do konserwacji kamienia naturalnego. Niektóre meble i szafki łazienkowe z naturalnego kamienia posiadają też listwę przyścienną. Przykładami zastosowania powyższych rozwiązań są takie kolekcje, jak Bosco, Cortanze nablatowa, Assisi, Turin i Cezanne.
Umywalki ceramiczne należy zamontować w  blacie na stałe  przy pomocy załączonych elementów montażowych .

Blat umieszczamy na szafce na cienkiej warstwie silikonu lub kleju wodoodpornego.

Blat AutoPaint
Blat wykonany na bazie lakieru AutoPaint, którego przykładem jest szafka Pepoli, oparty jest na konstrukcji z płyt HDF laminowanych wewnątrz.

CERAMIKA


Przy produkcji prezentowanych drewnianych mebli i szafek łazienkowych wykorzystano różnorodne materiały. Dysponujemy umywalkami ceramicznymi białymi, a także modelami, wykonanymi ze szkła hartowanego lub stali nierdzewnej. W celu zapewnienia łatwego montażu, w zestawach klasycznych ceramika została zespolona z blatem. W przypadku kolekcji nowoczesnych, umywalki montujemy do blatu samodzielnie (wszystkie śruby, podkładki, uszczelki znajdują się w zestawie).

LUSTRA


Wszystkie lustra przygotowane do montażu, posiadają właściwe dla danego modelu kolekcji otwory, śruby, kołki oraz zaślepki maskujące. Lustra niektórych szafek znajdują się na specjalnych panelach, w modelach klasycznych Bosco i Turin osadzone są one w drewnianych ramach. Wyszukany i elegancki styl prezentowanych mebli łazienkowych sprawia, że spotykają się one z niesłabnącym uznaniem wielu Klientów z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i innych polskich miast.

ARMATURA

BRAK

OPAKOWANIA


Meble i szafki łazienkowe zapakowane są w styropian,folię oraz styropian. Dodatkowo, produkt jest zabezpieczony przed uszkodzeniami folią  i gąbką. Ilość opakowań, w których transportowane są elementy jednego kompletu, zależy od modelu i wynosi od dwóch do czterech sztuk.
Blaty zapakowane w drewniane skrzynie.

MONTAŻ MEBLI


Ponieważ tylna ścianka szafek i mebli łazienkowych jest pełna, należy wyciąć otwór na przyłącza (prosimy pamiętać o zabezpieczeniu otworu np. lakierem najlepiej wodoodpornym). Do blatów należy samodzielnie zamontować umywalkę.
W kolekcji nowoczesnej zaleca się zamontowanie uchwytów do szuflad i – w zależności od modelu – nóżek podłogowych. Następnie należy nałożyć blat, umywalkę, zainstalować armaturę oraz powiesić lustro. Jeżeli w zestawie jest szafka naścienna, zaleca się jej montowanie za pomocą dostarczonych kołków oraz śrub.
Na życzenie Klienta, rysunki techniczne mebli łazienkowych wysyłamy pocztą elektroniczną.

Zdjęcia szafek oraz kolory są poglądowe mogą się różnić w zależności od monitora ,karty graficznej itp.

Ponieważ szafki są wykonywane ręcznie każdy model jest unikatowy(zdobienia szafek) i nigdy nie jest taki sam oraz nie jest idealny .


Jesteśmy przekonani, że oferowane za naszym pośrednictwem najwyższej klasy drewniane meble i szafki łazienkowe spotkają się z uznaniem Klientów, dla których istotny jest wyszukany styl i funkcjonalność. Zapraszamy do Wrocławia, gdzie znajduje się nasza siedziba! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańcom innych polskich miast, takich jak Warszawa, Łódź lub Poznań, uruchomiliśmy sklep internetowy z meblami i szafkami drewnianymi.